Nauka zdalna najlepszą alternatywą dla Twojego czasu - Aktualności - Uniwersytet MaturalnyOd dłuższego czasu nauka zdalna zyskuje na popularności. Forma ta staje się powoli standardem w nauczaniu a epidemia koronawirusa przyczyniła się do jej rozkwitu - nauka online stała się w wielu przypadkach koniecznością, a nie tylko opcją lub wygodą.

Jeszcze do niedawna nauka kojarzyła się z dusznymi, przepełnionymi klasami i niewygodnymi ławkami w których spędzaliście długie godziny. Podobnie działo się i dzieje w przypadku zajęć dodatkowych jakimi są kursy maturalne. Rozwój internetu oraz nowoczesnych technologii sprawił, że zaczęło pojawiać się coraz więcej możliwości, by zyskać wartościową edukację i to gdziekolwiek, a czasem nawet… kiedykolwiek!

Główne zalety naszych kursów maturalnych online:

  • Swoboda uczenia się – brak ograniczenia, co do miejsca, w którym się uczymy. Możemy uczestniczyć w zajęciach będąc we własnym pokoju, lub poza domem. Zaletą edukacji online jest to, że umożliwia ona Wam uczęszczanie na zajęcia z dowolnego wybranego przez Was miejsca.
  • Ogromna oszczędność czasu – nie trzeba dojeżdżać na zajęcia – policzmy – 30 minut w jedną stronę średnio i powrót też 30 minut. To cała godzina, którą możesz poświęcić na inne zajęcia lub po prostu odpocząć.
  • Uczysz się w najlepszym dla siebie środowisku, które sprawia, że jesteś maksymalnie efektywny. Uczysz się w komforcie.
  • Nauka zdalna to sposób, by swobodnie łączyć naukę z pracą, obowiązkami codziennymi i po prostu własnym życiem.
  • Bezpieczeństwo – brak nadmiernych kontaktów z innymi osobami
  • Nasze pojedyncze zajęcia są krótsze – trwają maksymalnie 3 godziny lekcyjne a po każdej godzinie masz 5 minutową przerwę
  • Zawsze możesz wrócić do nagranych zajęć w dowolnym momencie przed maturą
  • Jest to coraz powszechniejsza i popularna metoda nauczania na uczelniach wyższych

Nasze kursy do matury to zajęcia efektywne i wartościowe merytorycznie. Nauczanie zdalne wymaga jednak więcej samodyscypliny i mobilizacji o czym musisz pamiętać:)

Zapraszamy Cię na nasze kursy maturalne 2024 i 2025. Uporządkujemy Twoje przygotowania!