Geografia 84 godziny matura 2024 od lutego


Opis kursu

Na nasz intensywny kurs z geografii do matury 2024 na poziomie rozszerzonym w nowej formule egzaminacyjnej zapraszamy wszystkich maturzystów, których ambicją jest dobry lub bardzo dobry wynik na egzaminie maturalnym. Kurs SUPER 80 z geografii jest dla tych wszystkich, którzy mierzą ambitnie, dla których dobry wynik egzaminu maturalnego jest przepustką na wymarzony kierunek studiów wyższych.

INTENSYWNY KURS PRZYGOTOWAWCZY SUPER 80 DO EGZAMINU MATURALNEGO w 2024 ROKU Z GEOGRAFII to bardzo dobre, rzetelne i merytoryczne przygotowanie bezpośrednio przed egzaminem maturalnym.

Nasze zajęcia to:

  • 84 godziny intensywnej powtórki z geografii przed maturą,
  • utrwalenie tego co już wiesz i umiesz,
  • rozwinięcie i przypomnienie tego co jeszcze powinieneś wiedzieć i umieć,
  • uporządkowanie całości materiału z zakresu geografii na poziomie rozszerzonym,
  • nabranie większej pewności i biegłości w rozwiązywaniu zadań maturalnych, a co za tym idzie – większy spokój na maturze w maju.

Kurs maturalny Super 80 to cykl 11 intensywnych zajęć ćwiczeniowych (w sumie 44 godziny lekcyjne) + wykłady (w sumie 40 godzin lekcyjnych - do odtworzenia w dowolnym momencie). 

Zajęcia ruszają już w lutym 2024 roku i kończą się w kwietniu przed maturą.

Część ćwiczeniowa skupia się na praktyce egzaminu maturalnego. W ramach zajęć ćwiczone będą wszystkie typy zadań, których możesz spodziewać się na maturze - każde zajęcia zawierać będą elementy prawdziwego egzaminu. To dodatkowy trening przedmaturalny, wzmacniający umiejętności maturalne.  

Część teoretyczna (wykłady) jest wsparciem i uzupełnieniem oraz przypomnieniem najważniejszych wzorów i pojęć, które będą pomocne w efektywnej pracy w części ćwiczeniowej. To taki extra bonus od nas, abyś mógł świetnie przygotować bazę teoretyczną pod rozwiązywanie arkuszy maturalnych. Ćwiczenia odbywają się w podanych poniżej terminach, raz w tygodniu. Wykłady będą zamieszczane sukcesywnie na panelu kursanta do odtworzenia w dowolnym momencie. Wszystkie zagadnienia prezentowane będą w przystępnej formie, opatrzone szczegółowym komentarzem wykładowcy.

Rozkład i tryby zajęć

Kursy odbywają się w poniższych terminach:
Rodzaj kursu Poziom Rozpoczęcie Dni kursu Ilość godzin Cena Status

Płatności i zniżki

Cena kursu: 950zł - promocja - do wyczerpania miejsc w grupach - cena kursu to: 795zł

Płatności i zniżki:

  • za drugi przedmiot kursu: - 5% zniżki
  • za trzeci i kolejny wybrany przedmiot kursu: - 10% zniżki

Płatności można dokonać przelewem.

Po wysłaniu zgłoszenia otrzymasz pełne wyliczenie kwoty za kursy uwzględniające wszystkie rabaty i zniżki.

Płatność za te zajęcia tylko w całości.

Osoby które dokonały zapisu bezpośrednio przed rozpoczęciem zajęć, muszą dokonać płatności przed rozpoczęciem pierwszych zajęć.

Po więcej informacji zapraszamy:

Telefony: 502 552 400, 502 553 400, oraz e-mail: info@u-ma.pl

W momencie dopisania do grupy kursowej w trakcie trwania zajęć płatności są ustalane indywidualnie.