Referencje z 2023 roku

Poniżej przedstawiamy opinie z zajęć naszego partnera - największej polskiej firmy przygotowującej uczniów do matury - Collegium Novum. Uniwersytet Maturalny współpracuje ściśle z Collegium Novum, realizując praktycznie te samy programy zajęć i zatrudniając tych samych nauczycieli na kursach on-line w całej Polsce. To właśnie kadra i sposób nauczania wyróżniają Collegium Novum i Uniwersytet Maturalny jako firmy o dużej skuteczności i wysokiej jakości kształcenia a w szczególności przygotowania do matury. Uniwersytet Maturalny poprzez swoje zajęcia on-line rozszerza działalność CN na rynku ogólnopolskim i lokalnym. Jeżeli jednak jesteś z Warszawy i okolic i chcesz się uczyć stacjonarnie, to zapraszamy Cię na stacjonarne kursy maturalne, od lat realizowane przez naszego partnera - Collegium Novum Szczegóły i zapisy znajdziesz tu:

Jestem bardzo zadowolona. Czuję się lepiej przygotowana do matury. Świetni nauczyciele - z dużym doświadczeniem, cierpliwością i radością w oczach nawet późnymi wieczorami.

Jestem bardzo zadowolona, przerobiliśmy praktycznie cały materiał z historii. Pani Anna to złota kobieta, która potrafi genialnie przekazać najważniejszą wiedzę.

Tak. Pani prowadząca zajęcia z chemii jest bardzo sympatyczna i zawsze dobrze przygotowana do zajęć. Jeśli chodzi o język polski, mimo mojej wieloletniej nienawiści do tego przedmiotu, zajęcia były na prawde w porządku.

W przeciwieństwie do szkoły, w UMa nauczycielom bardzo zależało żeby każdy opanował materiał.

Tak, miałam super nauczycielke, świetne materiały

tak jestem bardzo zadowolona. pani nauczyciel jest super i świetne otoczenie. zajecia się odbywały w dobrym miejscu i łatwo jest tu dojechać.

Tak, Pani prowadząca Biologie była super

Tak, dobrze przygotowane materiały, bardzo miła prowadząca.

tak, zajęcia są prowadzone na wysokim poziomie

tak jestem zadowolona z kursu, wszystko jasno wytłumaczone, duża ilość zadań maturalnych i dobrze rozłożony materiał

jestem bardzo zadowolona, ponieważ utrwaliłam materiał na maturę

Tak jestem zadowolony z kursów. Dla osoby nie uczącej się rozszerzenia z pewnego przedmiotu a chcącej pisać z niego maturę, takie kursy to dobra dawka przydatnej wiedzy.

Tak! Jest super! Bardzo dużo mi dały! Świetni nauczyciele (z wosu i matematyki rozszerzonej)!

Tak, czuje sie dobrze przygotowana do matury

Tak, jestem zadowolona z zajęć. Zajęcia były prowadzone bardzo ciekawie.

Jestem zadowolony, dzieki nim mam lepsze obeznanie z maturami i dzieki nim moge powtorzyc materiał

tak, są okej

tak, pani super prowadzi, swietnie moza sobie ułozyc wiedze

Tak, dużo wyciągnęłam z zajęć. Dużo dało mi rozwiązywanie zadań maturalnych oraz pisanie prac pisemnych na zajęciach

Jak najbardziej, moje nauczycielki przypomniały cały materiał w przejrzysty sposób

Wszystko odbywało się na optymalnym poziomie.

Tak. Dobrze prowadzone zajęcia.

Tak. Uważam, że wszystko jest jak należy. Lubię lokalizację zajęć.

tak, pomogły mi utrwalić wiedzę i dowiedziałam się też nowych rzeczy, czuję że samej zrobienie tego byłoby trudne

Tak, jestem bardzo zadowolony. Idealnie wpasowały się między moje inne zajęcia.

Jestem zadowolona, chociaż materiału dużo i mimo całego roku brak czasu

Odpowiadały, są dostosowane pod maturzystę i napięty grafik.

Podobał mi się sposób prowadzenia zajęć, każdy wyniósł coś dla siebie.

odpowiada mi forma nauki zdalnej, ponieważ mieszkam pod Warszawą.

Miła atmosfera, dużo wiedzy

Podobało mi się tmepo prowadzenia zajęć.

Jestem bardzo zadowolona z kursów

Pani nauczycielka przekazuje ogromną wiedzę merytoryczna uzupełnioną ciekawostkami, dzięki którym łatwiej zapamiętać i skojarzyć omawiane zagadnienie

tak, dobry prowadzący

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia zajęć i przekazywania wiedzy.

Tak jestem zadowolona z kursów, wiedza jest przekazywana w szybkim, ale odpowiednim tempie.

Jestem zadowolona z kursów. Wykłady dużo mi dały.

Tak dużo się z niech nauczyłem i przypominałem przez co czuje się bardzo dobrze przygotowany do matury.

Tak pomogły mi uporządkować wszystkie wiadomości z okresu liceum

Jestem bardzo zadowolona, kursy są profesjonalne i całkowicie przerabiają materiał.

tak. podoba mi sie to ze robimy duzo zadan maturalnych

tak, dużo mi dało powtórzenie najważniejszych informacji w szybki i zrozumiały sposób

Tak jest bardzo zadowolony z kursów

Rzetelny sposób prowadzenia zajęć

Tak. Jestem bardzo zadowolony z kursów i cieszę się, że się na nie zdecydowałam.

tak, jestem bardzo zadowolona

tak, czuje ze zajecia pozolily mi doszlifowac wiedze z jezyka angielskiego.

jestem zadowolony na pewno zajęcia mi pomogły

Podobał mi się układ zajęć i rozplanowanie materiału na kurs

Tak, kursy poszerzyły moją wiedzę i sprawiły, że jestem pewna swojej wiedzy

nauczyciele bardzo konkretni i sympatyczni

Tak super kursy dobrzy wykładowcy

Teoria razem z zadaniami nie tylko sama sucha teoria , jasne i zrozumiałe tłumaczenie zawsze można było poprosić o dodatkowe wytłumaczenie

Brak przymusowego rozwiązywania zadań przez uczniów przy tablicy:)

Pani prowadząca, która starała się jak najlepiej wszystko wytłumaczyć!

super prowadzący super podejscie

Jestem zadowolona, pomogły mi usystematyzować wiedzę

podobała mi się forma prowadzenia zajęć

Jestem bardzo zadowolona z kursów i ich prowadzących

najbardziej podobała mi się chęć i cierpliwość wykładowców do pomocy uczniom

tak jestem, dobre tempo pracy, dużo materiałów

Jestem zadowolona, uważam, że zajęcia były prowadzona ciekawie, teoria tłumaczona zrozumiale i zadania wykonywane na lekcji były prosto rozwiązane

Odpowiada mi, ponieważ nie tracę czasu na dojazd i mam większą swobodę w uczeniu się

tak moge poznac ludzi nauczylam sie sporo

Jestem zadowolona. Pomogły mi uporządkować wiedzię i dokładnie poznać strukturę egzaminu.