Specjalizujemy się tylko i wyłącznie w przygotowaniu maturzystów do egzaminów maturalnych.

Nasza specjalizacja i zaangażowanie całego zespołu nauczycieli, wykładowców i pracowników jest podstawą Twojego sukcesu na egzaminie. Na naszych kursach do matury kładziemy nacisk na jakość i efektywność nauki.

• Jesteśmy placówką edukacyjną której głównym i jedynym celem jest przygotowanie maturzystów do egzaminu maturalnego w ramach kursów maturalnych. Przygotowujemy maturzystów i uczniów młodszych klas do jak najlepszego zdania egzaminu maturalnego. Nasze zajęcia prowadzimy on-line - zdalnie w całej Polsce.
  • Jesteśmy nowoczesną firmą nastawioną na wysoką skuteczność nauczania. Zarówno organizatorzy i pracownicy biura jak i kadra ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć i pracy z maturzystami i uczniami młodszych klas szkół średnich w szczególności w ramach kursów do matury. Naszych nauczycieli wybraliśmy starannie, sprawdziliśmy ich kompetencje i przygotowanie merytoryczne. Ufamy im i wiemy, że są w stanie pracować z Wami na najwyższych obrotach.
  • Naszym zadaniem jest zmobilizowanie Ciebie do rozpoczęcia przygotowań maturalnych, „nauczenie jak się uczyć”, powtórzenie 4 lat szkoły średniej oraz takie przygotowanie Cię do matury, abyś mogła / mógł dostać się na wybrany kierunek studiów.
  • na dodatkowych warsztatach wzmocnimy Twoje umiejętności radzenia sobie ze stresem egzaminacyjnym, pomożemy Ci zorganizować sobie czas nauki i odpoczynek a także pokażemy Ci jak efektywniej się uczyć. Warsztaty te masz nieodpłatnie w ramach kursu.
U Nas:
  • masz możliwość nauki online z dowolnego miejsca na Ziemii:). Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz elastycznie dopasować swój plan zajęć oraz odrobić zajęcia na których Cię nie było. W systemie zdalnym uczysz się z dowolnego miejsca, oszczędzasz mnóstwo czasu na dojazdy. Niezależnie od tego, nie stracisz żadnych zajęć ponieważ wszystko dla Ciebie nagrywamy.
  • na naszych kursach maturalnych powtórzysz materiał z 4 lat szkoły średniej zgodnie z nową podstawą programową
  • uzupełnisz braki w poszczególnych przedmiotach
  • utrwalisz wiadomości z 4 lat szkoły średniej
  • przetrenujesz umiejętności maturalne
  • rozszerzysz zakresy wiedzy i nabierzesz pewności i biegłości w rozwiązywaniu zadań maturalnych
  • będziesz w stanie przygotować się systematycznie i metodycznie do matury
  • będziesz mieć właściwą mobilizację do regularnej nauki już od początku roku szkolnego
  • poprawisz swoje bieżące wyniki w szkole
  • zobaczysz, jak można sprawnie i bez zbędnego stresu przygotować się do egzaminu
Dlaczego my:
  • Specjalizujemy się tylko i wyłącznie w przygotowaniu maturzystów do egzaminów maturalnych w ramach kursów przygotowawczych do matury. Nasz specjalizacja i zaangażowanie całego zespołu pracowników i nauczycieli jest podstawą Twojego sukcesu na egzaminie.
  • Gwarantujemy wysoki, ambitny poziom nauczania dzięki dobrze dobranej, kompetentnej, merytorycznej, doświadczonej i miłej kadrze nauczycielskiej. Dzięki ludziom z którymi współpracujemy atmosfera zajęć jest bardzo przyjazna i merytoryczna. Na naszą kadrę składają się nauczyciele szkół średnich, wykładowcy uczelni wyższych i egzaminatorzy CKE. Dobór osób z którymi przyjdzie Wam spotykać się na zajęciach jest nieprzypadkowy.
  • prowadzimy zajęcia całoroczne (dwu-semestralne) w formule kursów do matury, oraz intensywne kursy maturalne w okresie zimowo-wiosennym. Dzięki elastycznemu systemowi kształcenia dajemy Ci możliwość szerokiego wyboru kursów w czasach dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.
  • Jesteśmy liderem na rynku kursów maturalnych w zakresie nowoczesnych form i technik kształcenia online
  • w trakcie zajęć realizujemy program zgodny z podstawą programową
  • pracujemy na bardzo dużej ilości różnorodnych materiałów do zajęć głównych a także materiałów pomocniczych – dzięki nim będziesz w stanie samodzielnie w dowolnym momencie powtórzyć materiał
  • na naszych kursach przygotowawczych do matury pracujemy na zadaniach i testach maturalnych
  • na dodatkowych - darmowych warsztatach psychoedukacyjnych - pokażemy Ci jak wykorzystać swój potencjał, okiełznać stres egzaminacyjny i rozłożyć naukę w czasie i jak się uczyć.
Przygotowujemy maturzystów i uczniów młodszych klas do jak najlepszego zdania egzaminu maturalnego. Nasze kursy maturalne prowadzimy zdalnie - online na terenie całej Polski.

Jesteśmy nowoczesną firmą nastawioną na wysoką skuteczność nauczania. Zarówno organizatorzy i pracownicy biura jak i kadra ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z maturzystami i uczniami młodszych klas szkół średnich nabyte w najlepszych szkołach średnich w Warszawie, na zajęciach kursowych oraz w trakcie egzaminów maturalnych.

Stawiamy na doświadczoną i odpowiedzialną kadrę!

Naszych nauczycieli wybraliśmy starannie, sprawdziliśmy ich kompetencje i przygotowanie merytoryczne. Zamy ich, ufamy im i wiemy, że są w stanie pracować z Wami na najwyższych obrotach. Są to osoby sprawdzone w prowadzeniu zajęć z maturzystami.

Kryteria zatrudnienia u Nas są wysokie. Patrzymy uważnie na takie aspekty jak przygotowanie merytoryczne nauczyciela ale też i na praktykę w prowadzeniu zajęć z maturzystami i przygotowaniu do matury. Dlatego nie spotkasz u Nas nauczycieli debiutujących na kursach maturalnych a wprost przeciwnie, są to doświadczeni praktycy.

Naszym nadrzędnym zadaniem jest zmobilizowanie Ciebie do rozpoczęcia przygotowań maturalnych, „nauczenie jak się uczyć”, powtórzenie 4 lat szkoły średniej oraz takie przygotowanie Cię do matury, abyś mogła / mógł dostać się na wybrany kierunek studiów.

Jesteśmy pewni naszej kadry i jakości zajęć - dlatego dajemy Ci gwarancję jakości naszych zajęć!

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Napisz lub zadzwoń do nas: biuro@u-ma.pl, tel.: 502 552 400, 502 553 400